پخش خودکار بعدی

نحوه استفاده از محلول دکتر نوروزیان

دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان

نحوه استفاده از محلول دکتر نوروزیان


امروزه یکی از دغدغه های مردم رشد مجدد مو میباشد که ما بر این مهم واقف شدیم و محلولی را به شما معرفی میکنیم که این کار را انجام خواهد داد


این محلول معجزه گر بعد از 2 ماه شروع به نشان دادن اثرات خود خواهد کرد


لازم به ذکر است این محصول تماما گیاهی بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد


طریقه مصرف تونیک گیاهی برای رشد موی سر”


روزی دوبار و هر بار 15 الی 17 پاف محلول رو بر روی سر اسپری نمایید ولی قبل از اسپری کردن محلول به اندازه 3 دقیقه سر را با انگشت آرام ماساژ دهید اینکار را به مدت سه دقیقه بعد از اسپری کردن محلول هم انجام دهید. این روند گردش خون را در بافت سر و موها افزایش داده که با گرم شدن سر بالا رفتن گردش خون را متوجه خواهید شد و بالا رفتن گردش خون یعنی خون رسانی بیشتر به سلولهای مو و در نتیجه تقویت و رشد مو.


نکته: بین دو بار اسپری نمودن در یک روز حداقل 5 ساعت فاصله باشد.


نکته: بهترین زمان برای اسپری محلول رشد مو دکتر نوروزیان صبح و شب میباشد.


ماساژ دادن پوست سر روزی سه بار صبح و ظهر و شب هر بار 5 دقیقه سبب میشود جریان خود در بافتهای مو و پوست سر افزایش یافته که به رشد مو کمک شایانی مینمایند همچنین به تدریج چربی زیر پوست سر خارج شده و رشد و فعالیت و تقویت پیاز موی شما سریعتر صورت میگیرد.


درخصوص نحوه ماساژ سر اصلا قانون خاصی ندارد نه محکم نه خیلی آرام متعادل با سر انگشت نه ناخن.


کلا ماساژ پوست سر برای رویش موها خیلی مهم و مفید است چون جریان و گردش خون رو زیر پوست سر بیشتر و منافذ پوست سر رو باز میکند و چربی زیر پوست سر رو خارج و عمل رشد سریعتر راحتتر و بهتر صورت میگیرد.


*در پایان لازم به ذکر است از هر 10 نفر به طور متوسط 8 نفر از پکیج رشد مو کاملا رضایت دارند و 2 نفر دیگر احتمال دارد حتی پس از رشد موهایشان شاهد ریزش باشند که در این صورت باید محلول را با دوز بسیار پایینتر(مثلا یک محلول برای 4 ماه) مصرف نمایند.


طبق گفته تمامی پزشکان زیبایی و مو در سراسر جهان هیچ تضمینی در روشهای رشد مو نمیباشد.


@fhkhaledi


https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig


https://rouyeshmo.com

تاریخ انتشار 23 / 02 / 1398
دسته‌بندی سلامت
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.