دانلود فیلم من از سپیده صبح بیزارم

دانلود فیلم
منتشر شده در 16 مهر 1398
  • درباره فیلم

فیلم سینمایی من از سپیـده صبـح بیـزارم (I Hate the Dawn) فیلمی به کارگردانی نویسندگی و تهیه کنندگی علی کریم محصول سال 1391 است. 


  • . این فیلم برای شرکت در بخش نوعی نگاه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد که به دستور و اصرار شورای نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد دولت قبل به نام من عاشق سپیـده صبحم تغییر نام داد ولی با نام اصلی خود من از سپیـده صبـح بیزارم در نمایش‌های خارج از ایران حضور داشت. در اوایل سال 1393 این فیلم با نام اصلی خود من از سپیده صـبح بی‌زارم در کنار باقی فیلم‌هایی که فرصت نمایش عمومی بدست نیاورده‌اند با طراحی اکران هنر و تجربه داده شد. علی کریم در نمایش عمومی این فیلم را به عباس کیارستمی تقدیم کرد. این فیلم نامزد جایزه خلاقیت و استعداد درخشان در جشن منتقدین سینمایی ایران شد.
  • https://www.downloadefilm.ir/content/1081
  • خلاصه داستان

امیر پسر جوانی که دستیار کارگردان است بعد از بی خوابی شبانه برای رفتن به صحنه فیلمبرداری با بابک سپهری کارگردان مستقل سینما که درباره تنهایی پسر و دختری سندرم دان فیلم می سازد همراه می شود. در طول مسیر تا لوکیشن فیلمبرداری کارگردان دلیل بی حالی و پریشانی دستیارش را می پرسد و دستیار از طرحی برای ساختن فیلمی صحبت می کند که تا صبح خواب را از او ربوده است.


  • بازیگران

بابک کریمی امیر عزیزی حسین اسکندری محمد احمدی مسعود ظریف مسعود سلیمانی علیرضا علویان و…

دیدگاه کاربران