آنچه در رابطه با پناهندگی به شما نمی گویند - پشت پرده مهاجرت

شرکت مهاجرتی Go2tr
منتشر شده در 10 مرداد 1399

آسان ترین روش پناهندگی چیست


پناهندگی از چه روش هایی امکان پذیر است


برای پناهندگی چه میزان سرمایه نیاز است؟


آیا از خطرات و مشکلات مهاجرت از طریق پناهندگی آگاه هستید؟


پناهندگی پروسه‌ای است که اغلب با اخذ اقامت اشتباه گرفته می‌شود. افراد این دو مفهوم را از هم تفکیک نمی‌کنند. اما واقعیت این است که اقامت گرفتن درست برعکس پناهندگی از راه‌های ایمن و مطمئنی انجام می‌گیرد به‌گونه‌ای که خطر و یا آسیب احتمالی شخص مهاجر را تهدید نخواهد نکرد. بلکه در بیشتر مواقع موجب ارتقا و پیشرفت سطح زندگی وی خواهد شد.


برای مهاجرت روش های متنوعی چون کار تحصیل ازدواج تولد سرمایه‌گذاری و پناهندگی وجود دارد. در این میان پناهندگی یکی از پرخطرترین و پر ریسک پذیرترین آن‌ها است. بسیاری از افراد که در کشورهای جنگ‌زده بحرانی و ... زندگی می‌کنند و شرایط مهاجرت قانونی و رسمی را ندارند پناهندگی را انتخاب می‌کنند. در میان قاره‌های دنیا کشورهای اروپایی متقاضیان بیشتری برای پناهندگی دارند.


پناهندگی یک نوع حمایت قانونی بین‌المللی است که به افراد پناه‌جو داده می‌شود. این حق به اشخاصی اعطا خواهد شد که از بازگشت به کشور خود می‌ترسند. این افراد به دلایلی همچون آزار شکنجه ترس شدید از صدمه دیدن تهدید جانی و مالی به خاطر نژاد مذهب تمایلات جنسی عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا داشتن عقیده سیاسی متفاوت و... اقدام به گرفتن پناهندگی در کشور مقصد می‌کنند. به اشخاصی که درخواست پناهندگی می‌کنند پناه‌جو گفته می‌شود. وقتی شخصی در کشور مقصد درخواست پناهندگی می‌دهد. به این معنی است که وی می‌خواهد تابعیت کشور مقصد را بگیرد و شهروند آن کشور شود. همچنین این افراد در بیشتر مواقع حق بازگشت به کشور مبدا را نخواهند داشت.


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید


https://go2tr.com/asylum


.


.


.


صفر تا صد انواع مهاجرت:


https://youtu.be/E4A44ZV69Ng


بهترین و آسان ترین راه مهاجرتی را چگونه پیدا کنیم؟:


https://youtu.be/kD8wU_RJAUY


نکات طلایی که قبل از مهاجرت باید بدانید:


https://youtu.be/kD8wU_RJAUY


انواع روش های مهاجرت کاری :


https://youtu.be/oKyaSikfLvk

دیدگاه کاربران