هرآنچه که باید درباره اپلیکیشن کلاب هاوس بدانید!

بهترین ها
منتشر شده در 15 فروردین 1400


بر اساس اطلاعات منتشرشده لینکدین در حال کار روی قابلیتی مشابه کلاب هاوس است و در آینده نزدیک وارد مرحله آزمایشی هم خواهد شد.


موفقیت کلاب هاوس (Clubhouse) موجب شد تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در زمینه فناوری به ایجاد پلتفرم اجتماعی علاقه نشان دهند و بتوانند عملکرد مشابه کلاب هاوس را شکل دهند. هم اکنون ویژگی Spaces توییتر در حال انتشار گسترده است و مطابق با گزارش‌ها فیسبوک و اسپاتیفای در حال کار روی یک قابلیت همانند کلاب هاوس هستند _و _مارک کوبان هم سرویسی مشابه کلاب هاوس دارد و حتی اسلک هم تصمیم خود را برای ورود به این عرصه اتخاذ کرده است.


ایده‌ اتاق مشترک برای تبادل نظر صوتی در کلاب هاوس به‌عنوان کلابی اختصاصی به منظور سرمایه‌گذاران فناوری و متخصصان حوزه فناوری راه‌اندازی شد و در حال حاضر به صورت کاملا گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. لینکدین (LinkedIn) شبکه اجتماعی مخصوص افراد حرفه‌ای در حال کار روی ویژگی مشابه کلاب هاوس است.


به تازگی لینکدین اطلاعیه‌ای را برای تک‌کرانچ ارسال کرده و در آن اعلام کرده است که آزمایش‌های اولیه را آغاز کرده تا بتواند تجربه صوتی منحصربه‌فردی خلق نماید و بدین ترتیب به هویت حرفه‌ای کاربران متصل گردد. همچنین این شرکت به‌دنبال راهی است تا تجربه‌ی صوتی را به سایر بخش‌های پلتفرمش همانند رویدادها و گروه‌ها اضافه کند و کاربران لینکدین روش‌های بیشتری به منظور برقراری ارتباط با جامعه‌شان داشته باشند.

دیدگاه کاربران