پخش خودکار بعدی

کتاب هفت عادت مردمان موثر

دوجلدی دوجلدی

انسان ها عادت های مختلفی دارند که تعیین کننده میزان موفقیت آن ها در کار زندگی روابط شغلی و روابط اجتماعی است. اگر این عادت ها به شیوه مثبتی هدایت شوند می توانند انسان ها را به سمت موفقیت و موثر بودن هدایت کنند. استفان کاوی در کتاب " هفت عادت مردمان موثر" به صورت قدم به قدم عادت هایی را آموزش می دهد که با انجام آن ها افراد به شخصیت هایی برتر از سایر هم نوعان خود تبدیل می شوند و حضور موثرتری در زندگی شان داشته باشند. کتاب " هفت عادت مردمان موثر" کتابی درباره مهارت های زندگی و یکی از بهترین کتاب ها در حوزه موفقیت و مهارت های زندگی است. این کتاب تاکنون به 38 زبان ترجمه شده و بیش از 15 میلیون نسخه در تمام دنیا از آن به فروش رفته است.


استیون کاوی به دور از اغراق و بدون هیجان های کاذب با زبانی ساده و دوستانه با مخاطبش صحبت می کند و به او مهارت هایی را می آموزد که افزایش اعتماد به نفس بهبود کیفیت روابط فردی ایجاد انگیزه در کار و روابط شغلی خلاقیت و شادی را به وجود می آورند. خواندن این کتاب به ما فرصت می دهد که خودمان را بهتر بشناسیم روی دیگران بهتر تاثیر بگذاریم و زندگی مان را به بهترین شکل دگرگون کنیم. عادت های بیان شده در این کتاب به ما کمک می کند که در مسیر بهتری حرکت کنیم و زندگی سعادتمندانه ای را در پیش بگیریم.


کتاب " هفت عادت مردمان موثر" را محمدرضا آل یاسین ترجمه و انتشارات هامون آن را منتشر کرده است. این کتاب را می توانید از طریق بانک کتاب دو جلدی تهیه کنید.


دوجلدی


Dojeldi.com

تاریخ انتشار 06 / 01 / 1399
دسته‌بندی آموزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.