افتتاح طرح های خدماتی با وزیر نیرو

اخبار تماشایی
منتشر شده در 11 مرداد 1397

وزیر نیرو به منظور شرکت در آئین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی چند طرح در حوزه‌ آب و برق امروز پنجشنبه به گلستان سفر کرد و در فرودگاه بین المللی گرگان مورد استقبال رسمی استاندار، نمایندگان مجلس و شماری از مسوولان استان قرار گرفت.


شرکت در آئین آغاز اجرای فاز دوم زهکشی اراضی اولویت دار استان و آبرسانی به نوار مرزی گلستان برای استفاده اهالی 4 شهر و 130 روستا از جمله برنامه های سفر یکروزه رضا اردکانیان است.


در این سفر بهره برداری از آب شیرین کن بندرترکمن آغاز می شود، این تاسیسات با استفاده از توان و سرمایه بخش خصوصی و در قالب قرارداد های بی. او. او (BOO) (ساخت، تملک و بهره برداری) با مشارکت شرکت رعد آب جنوب و با اعتبار 320 میلیارد ریال اجرا شد و دولت آب تولید شده را به صورت تضمینی خریداری می کند.


همچنین وزیر نیرو از نیروگاه علی آبادکتول و سد نرماب مینودشت سرکشی و بهره برداری از پروژه جابجایی روستای جنگلده پایین به سمت سایت جدید و جاده جایگزین اصلی و نیز پست 6320 کیلو ولت gis گنبدکاووس با حضور وی انجام می شود.


حضور در شورای اداری گلستان و دیدار با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان از دیگر برنامه های سفر وزیر نیرو است.

دیدگاه کاربران