تعمیر و تعویض ال سی دی های شکسته موبایل

ورزشیها
منتشر شده در 17 مهر 1398

این روزها گوشی موبایل به بخش جدانشدنی از زندگی‌ما تبدیل شده است و نمی شود زندگی بدون آنرا تصور کرد


ما هر کجا که هستیم و هر جایی که برویم قطع به یقین موبایلمان اولین همراهان است . حتی بعضی از ما این همراه را به جاهایی که نباید هم میبریم داخل زمین ورزش کنار استخر گهگداری حمام و با عرض معذرت گاهی هم به دستشویی.


انگار بدون آن چیزی گم کرده ایم و دچار استرس میشویم 


البته بدور از انصاف است که نگوییم که خیلی از خدمات امروز ما بوسیله موبایل برایمان فراهم شده اند و شاید بدون آن حتی نتوان فکر استفاده از آنها را کرد  همانند خدمات ارتباطات اجتماعی مالی ثبت خاطرات تفریحی و سرگرمی و شاید ده ها امکانی که خودتان در حال استفاده از آن هستید.


متاسفانه گهگداری پیش می آید که این یار همیشگی از دستمان به زمین بیفتد و صفحه و یا قاب آن دچار شکستگی شود و آنجاست که دردسرها شروع میشود و از همان لحظه باید به فکر پیدا کردن یک تعمیرکار خبره بود و البته هزینه آن که خدا به خیر کند


معمولا در صورتی که گوشی شما بر اثر افتادن و یا فشار دچار شکستگی شود اولین قسمتی که بیشترین آسیب را میبیند صفحه نمایش آن است که خوشبختانه در بیشتر مواقع تاچ و نمایش آن همچنان کار میکند.


یکی دو سال پیش شما باید هزینه زیادی برای تعویض کل صفحه نمایش میکردید ولی اخیرا با ساخت دستگاه های تعویض شیشه صفحه نمایش میتوان فقط همان قسمت را با هزینه خیلی خیلی کمتر تعویض نمود. 


فروشگاه و تعمیرگاه تخصصی " ال سی دی شاپ LCDSHOP" یکی از پیشروترین ها در این حوزه است که با کادری جوان و مجرب و با استفاده از دستگاههای ساخت شرکت ارتباطات گستر یسنا که شرکت مادر LCDSHOP میباشد با بهترین کیفیت و هزینه ای پایین نسبت به تعویض تضمینی شیشه ال سی دی اقدام میکند.


همینطور جهت رضایت مشتریان این فروشگاه اقدام به گارانتی LCD های تعمیری نموده و با این کار اطمینان خاطر مشتریان را فراهم مینماید


@lcdshop


Https://lcdshop.co


آدرس : پاساژ علاالدین طبقه اول واحد 153 شماره تلفن: 66751588

دیدگاه کاربران