دانلود فیلم اکشن هنر دفاع شخصی با زیرنویس فارسی The Art of Self-Defense 2019 Bl

دانلود فیلم و سریال ترسناک اکشن کمدی جنایی

دانلود بهترین فیلم های اکشن جدید و بهترین فیلم های سینمایی اکشن و رزمی دوبله فارسی و زیرنویس فارسی

بهترین فیلم های اکشن - تقریبا می توان گفت تعداد فیلم های اکشن خوب که سالانه ساخته می شوند نیمی از کل سینما را تشکیل می دهد.

جذابیت و جلوه های جذابی که در ساخت فیلم های اکشن به کار گرفته می شود دیدنی و قابل تحسین هستند و شاید این یکی از دلایلی باشد که سبک فیلم ها طرفداران زیادی دارند.

بهترین فیلم های اکشن 2021

برخلاف سال 2020 که نه تنها سال خوبی برای ژانر اکشن نبود که درکل سال خوبی برای صنعت سینما به شمار نمی رفت سال 2021 آمده تا با دستی پر کمبود فیلم های اکشن خوب در سال گذشته را جبران کند. اگر سال گذشته نهایتا سه یا چهار فیلم اکشن خیلی خوب تماشا کردیم امسال می توانیم امیدوار باشیم که این عدد حداقل به عدد 10 خواهد رسید و امسال با فیلم های اکشن خوبی طرف خواهیم بود. موضوعی که نه تنها برای طرفداران فیلم های اکشن که برای تمام اهالی سینما موضوعی امیدوارکننده تلقی می شود. از فیلم هایی که سال ها منتظرشان بودیم مانند The Matrix 4 تا فیلم هایی که یک بازسازی جدید و بسیار مورد انتظار از فیلم های قدیمی هستند مانند فیلم Dune از قسمت جدید مجموعه Fast and Furious تا نقش آفرینی جدید تام کروز در فیلم های Mission: Impossible 7 و Top Gun: Maverick.

دانلود فیلم اکشن 2021

وقتی به پایان سال میلادی می رسیم بحث «بهترین ها» در هر زمینه ای به داغ ترین بحث در هر پلتفرمی تبدیل می شود و بدون شک صنعت سینما هم از این قضیه مستثنی نیست. سال 2020 با تمام بدی های خود به پایان رسید و تاثیر اتفاقات بد این سال را به وضوح می توانیم روی سینما نیز مشاهده کنیم از تعطیل شدن سینماها گرفته تا به تعویق افتادن مکرر فیلم ها همه و همه تاثیرات منفی زیادی روی این صنعت بی پایان از خود به جای گذاشته اند که شاید تا سال ها اثر آن ها روی سینما باقی بماند.

دانلود فیلم سینمایی اکشن آپارات

بااین حال در سالی که گذشت مانند سال های گذشته فیلم های کوچک و بزرگی اکران شدند که تصمیم گرفتیم در این مقاله به اکشن ترین فیلم های 2020 نگاهی داشته باشیم. فیلم های اکشن احتمالا پرمخاطب ترین فیلم های سال گذشته بودند از فیلم جدید کریتسوفر نولان یعنی Tenet تا فیلم هایی مثل Wonder Woman 1984 و فیلم Extraction که همگی از بهترین های سال به شمار می رفتند.

دیدگاه کاربران